Mobilny fotelik samochodowy Doona – opis produktu

Czas wiosenny i letni to taki okres w roku kiedy zdecydowanie częściej, aniżeli jesienią i zimą opuszczamy mury swojego mieszkania lub domu jednorodzinnego i wyruszamy w bliższe lub dalsze zakątki naszego kraju i nie tylko. Najważniejszą sprawą podczas takich wypraw jest bezpieczeństwo wszystkich osób podróżujących, tak więc przed jazdą trzeba koniecznie sprawdzić przede wszystkim stan techniczny pojazdu, żeby podczas podróży nie spotkały nas niemiłe niespodzianki w postaci chociażby awarii. Jeżeli podróżujemy z malutkim dzieckiem powinniśmy tak wyposażyć nasz pojazd mechaniczny, aby szkrab mógł jechać w komfortowych warunkach oraz nade wszystko by jego bezpieczeństwo było zapewnione w najwyższym stopniu.

Jaki produkt nabyć w powyższym przypadku?

Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w mobilny fotelik samochodowy Doona (czytaj więcej). Dlaczego? Ano dlatego, iż jest to wyrób który charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania. Został on stworzony przez wysokiej klasy specjalistów, którzy podczas projektowania powyższego fotelika zadbali o to, aby maluch który w nim podróżuje był bezpieczny podczas jazdy, ale również gdy znajduje się poza samochodem. Jest to możliwe ponieważ wyrób ten został skonstruowany w taki sposób, iż posiada w pełni zintegrowane koła.

Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od urodzenia do ukończenia przez nich pierwszego roku życia. Wskutek tego, że jest to mobilny fotelik rodzic po zakończeniu jazdy nie musi nosić w nim synka lub córeczki, tylko za pomocą jednego przycisku sprawia że fotelik zaczyna spełniać rolę wózka. Dzięki temu można wygodnie pospacerować z dzieckiem. Podczas jazdy autem maluszek siedzi tyłem do kierunku jazdy oraz jest zabezpieczony 3-punktowym pasem.

Mobilny fotelik samochodowy Doona – podsumowanie

Podsumowując, zaopatrzenie się w powyższy wyrób daje szereg korzyści. Podczas jazdy możemy być w 100% pewni, że nasza pociecha jest z pełni bezpieczna, natomiast po zakończeniu jazdy zyskujemy dużą mobilność, gdyż jak już stwierdzono fotelik posiada kółka. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż fotelik Doona został zatwierdzony do używania w samolotach, zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *