Pomoc drogowa na każde wezwanie – nie tylko transport budowlany

Pomoc drogowa na każde wezwanie

Na drogach może nas spotkać wiele nieprzewidzianych sytuacji – pęknięta opona, usterka, czy wypadek. Nie ze wszystkimi możemy poradzić sobie sami, dlatego też oferujemy całodobową pomoc drogową. Jesteśmy na każde wezwanie bez względu na porę dnia, czy warunki atmosferyczne. 

Zawsze pomożemy

Jeśli z Twoim samochodem coś się stało i nie jesteś w stanie ponownie go uruchomić możesz bezpośrednio skontaktować się z nami – holujemy w Oławie, Brzegach, Strzelinie i Oleśnicy. Pomagamy ludziom w trudnych, drogowych zdarzeniach już od wielu lat. Zyskaliśmy dzięki temu niezbędne doświadczenie, aby poradzić sobie w każdej sytuacji.

Zadbamy, aby Twój pojazd bezpiecznie, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i do tego jak najszybciej, dotarł do wyznaczonego przez Ciebie punktu. Nie musisz się w ogóle martwić – jest w dobrych rękach.

Zaufanie i dobra cena

Oszczędzaj swój czas i pieniądze. Osoby, które korzystały z holowania w Oleśnicy i Brzegach były zadowolone z wykonywanych przez nas usług. Przede wszystkim doceniały szybki czas reakcji, profesjonalną telefoniczną obsługę i konkurencyjne ceny.

Dodatkowo doceniono, że szczególnie holowanie w Strzelinie i Oleśnicy wiązało się z doskonałym podejściem do klienta i możliwością skorzystania z nowoczesnych metod płatności, dzięki czemu nie naraziliśmy klientów na dodatkowy stres.

Z nami wszystko jest w pełni przejrzyste, nie ma żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów – o wszystkich płatnościach jesteś od razu informowany.

Pełen profesjonalizm

Cechuje nas pełen profesjonalizm. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia pomocy drogowej, a także lawetowania i holowania pojazdów. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem, który dostosowujemy w zależności od rodzaju pojazdu, a także potrzeb naszych klientów. Dodatkowo nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy, którzy potrafią zachować się w każdej sytuacji. Gwarantuje to najwyższą jakość usług.

Jeśli potrzebujesz pomocy, lawety lub holowania w Oleśnicy, Brzegach, Strzelinie lub Oławie zdecydowanie musisz skorzystać z naszych usług. Nawet z nieprzyjemnych sytuacji możesz wyjść obronną ręką, a my zdecydowanie Ci w tym pomożemy. (Więcej znajdziesz tutaj: http://pomocdrogowa-olawa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *